10–12. Geros moralės paieškos teisėje ir visuomenėje

10–12

2020.07.14 10:05

10–12. Geros moralės paieškos teisėje ir visuomenėje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lukiškių aikštės akcentai nuo šiol turi atitikti gerąją moralę. Žodžių junginys, privertęs daugelį pakelti antakius. Kas yra gera moralė teisėje, visuomenėje ir politikoje?

Taip pat šnipinėjimo per mobiliąsias aplikacijas peripetijos. Ir šešėlis restoranų versle. Skaidrumo ir reputacijos paieškos.

Dalyvauja: Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Elektronikos fakulteto lektorė ir doktorantė Dovilė Kurpytė, LRT žurnalistė Rūta Juknevičiūtė, advokatų kontoros „TGS Baltic“ vadovaujantis partneris Vilius Bernatonis, filosofas ir kultūros istorikas prof. Vytautas Ališauskas, FNTT direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Petrauskas, Viešbučių ir restoranų asociacijos viceprezidentas Gedminas Balnis ir restoranus valdančios įmonės „Burokėlis ir krapas“ vadovė Odeta Bložienė.

Veda Mindaugas Aušra.

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.