Ryto allegro. Rašytojas ir fotografas Ričardas Šileika ir jo kūrybinės tapatybės paieškos

Ryto allegro

2020.07.14 07:05

Ryto allegro. Rašytojas ir fotografas Ričardas Šileika ir jo kūrybinės tapatybės paieškos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūrinių publikacijų apžvalga.

Pirmą kartą Vilniuje suorganizuota akcija – galerija po atviru dangumi ,,Menas be stogo". Vilniaus miesto centre puikuojasi 100 lietuvos menininkų darbų. Projektu domisi Eivina Pravolionytė.

Istoriko Simono Jazavitos komentaras apie aukso vidurio paieškas Lukiškių aikštėje.

Jau tris dešimtmečius Kuršių nerijoje gyvenanti žurnalistė Raimonda Meyer ne tik leidžia kultūros almanachą „Dorė“, bet ir ieško, renka Neringos gyventojų prisiminimus, į užmarštį grimztančias jų istorijas. Apie šį unikalų Lietuvos kampelį kalbamės su Raimonda Meyer.

„Prisipažįstu: esu charizmatiškas žaidėjas. Tasai, kuris niekada nelošia, ir niekada nepralošia. Esu žaidėjas, prie kurio draugingai jungiasi kūrybingi ir laisvaminčiai jie ir jos. Žaidžiu smėlio dėžėse surūdijusiomis geležėlėmis. Tai mano disponuojamos valiutos,“ – savo naujausią parodą „Autoriaus alibi arba kūrybinė tapatybė“ pristato rašytojas ir fotografas Ričardas Šileika. Pokalbis su kūrėju apie naujausius darbus bei viena kitą papildančius rašymą bei fotografiją.

Kas skambės šios savaitės „Klasikos koncertų salėse“ – LRT Klasikos vyr. muzikos redaktorės Rasos Murauskaitės apžvalgoje.

LRT Klasikos laidų vedėja Gerūta Griniūtė dalijasi įspūdžiais iš šiuo metu Austriją pasiekusios „Nacionalinės ekspedicijos“.

Ved. Austėja Kuskienė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.