Labas rytas, Lietuva II d. Mitas ar tiesa, kad būna idealus metas investuoti, o jei būna, tai kada?

Liepos 14-osios „Labas rytas, Lietuva“ II-oji dalis prasideda pokalbiu apie mitus, kurie gaubia investavimo rinką. Studijoje šį rytą vieši Greta Šiaučiulytė, „Swedbanko“ finansų rinkų tarnybos maklerė, kuri ir papasakos plačiau apie mitus ir realybę bei ko galima tikėtis šioje ekonomikos rinkoje.

Saulius Petreikis – „Samogitian jig“.

Nominuotas turbūt visiems prestižiškiausiems kino apdovanojimams. Dažnai vadinamas garsiausiu Skandinavijos kino kūrėju. Režisierius, gebėjęs skrosti kiaurai sielas, – taip jį apibūdina kinotyrininkė Gražina Arlickaitė. Šiandien pasaulis mini 102-ąjį Ingmaro Bergmano gimtadienį.

„Nacionalinė ekspedicija“ – po Gediminaičių valdas. Šiandien komanda pasakoja apie nuotykius Zalcburge ir šios bei artėjančių dienų planus. Pokalbis su Edvardu Kubiliumi ir Gerūta Griniūtė.

Ciuricho zoologijos sode galima pasigrožėti baltojo raganosio jaunikliu. Dviejų mėnesių jauniklė gavo Tandos vardą. Baltiesiems raganosiams laisvėje grėsmę kelia brakonieriai. Nejudrus ir taikus gyvūnas medžiojamas dėl ragų. Todėl kiekvienas išsaugotas jauniklis yra laimėjimas.

Per karantiną Lietuvos gyventojai išmetė daugiau šiukšlių, tačiau specialistų teigimu, rūšiavo irgi intensyviau. Išaugusį atliekų skaičių lėmė gausiau per pandemiją naudotos maisto produktams plastiko pakuotės, kurias prekybos centrai teigia laikantys saugesnėmis. Vis dėlto gamtos tyrimų specialistai abejoja, ar tai – tinkamiausia apsaugos nuo koronaviruso priemonė.

Monika Linkytė – „Ant pasaulio krašto“.

Šį rytą laidos komanda jau atsisveikina ir linkėdama gražaus antradienio kviečia pasimatyti prie televizijos ekranų jau rytoj ryte.

Daddy Was A Milkman – „Innocent Town“.

Ved. Modestas Naudžius ir Ugnė Siparė.