Ryto allegro. Kaip dirbtinis intelektas gali padėti išmokti groti gitara?

Ryto allegro

2020.07.13 07:05

Ryto allegro. Kaip dirbtinis intelektas gali padėti išmokti groti gitara?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros naujienų apžvalga.

Pasaulio įvykiai: britų vyriausybės parama kultūros sektoriui, Honkongo kūrėjų dilema po naujojo nacionalinio saugumo įstatymo ir apie už kūrybiškumą atsakingą smegenų pusrutulį.

Nuo liepos 11-osios Klaipėdos Baroti galerijoje eksponuojama Antano Gudaičio paroda „Siela kaip paukštis“.

KTU studentai kuria specialią, dirbtinio intelekto sprendimais grįstą programėlę, kuri nufotografuotas natas paverčia į populiarų gitarinės muzikos užrašymo būdą.

Darbą pradėjo atnaujinta Medijų taryba. Kultūros ministerijos Medijų taryba yra patariamoji institucija, atliekanti eksperto ir konsultanto funkcijas analizuojant, vertinant ir sprendžiant visuomenės informavimo srities politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimus. Pokalbis su tarybos pirmininku VU doc. Andriumi Šuminu ir tarybos pirmininko pavaduotoja, viešosios įstaigos „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ direktore Neringa Jurčiukonyte.

„Brexitas“ skaudžiai kirs studentams – po metų studijos Jungtinės Karalystės universitetuose kainuos gerokai brangiau. Nelieka ir lengvatinių paskolų. Ką tai reiškia studentams iš Lietuvos? Mindaugo Jackevičiaus pokalbis su premjero patarėja švietimo, mokslo, kultūros ir sporto klausimais Une Kaunaite, viešosios įstaigos „Studijos ir karjera“ direktore Žaneta Savickiene ir edukacinių bendrovių savininku bei karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau