Labas rytas, Lietuva I d. Kainos ir išlaidos karantino metu ir po jo: brango maistas ir sveikatos paslaugos

Spaudos apžvalga.

Rytą pradėkime aktyviai: tai padaryti padės „Salsation“ šokiai, kuriuos rodo sporto trenerė Kamilė Mazrimė su pagalbininkėmis.

Mažiausias Lietuvos miestas, kuriame gyvena daugiausia menininkų – Dusetos. Čia Ilgus metus veikė vidurinė mokykla, kurioje buvo diegiamas kryptingas meninis ugdymas. Stipri dailininkų bendruomenė išliko nepaisant pasikeitusios situacijos. Ramūs pokalbiai susitinka su žmogumi laukiančiu žiemos. Pūgoje matančiu grožį, o sustingusiuose augaluose – nuostabias formas. Buvęs mokytojas, dabar kūrėjas, skulptorius, fotomeninkas Genadijus Kovaliovas.

Pacientų asmens duomenys – ar pakankamai užtikrinama jų apsauga, klausiame teisininkės Guodos Šileikytės.

Karantino metu ir po jo buvo stebima prekių bei paslaugų kainų kaita: kas brango, kas jau spėjo atpigti, o kieno kainos nesiruošia kristi? Apie tai kalbamės su LRT žurnalistu Mindaugu Aušra.

Šiandien 78-ąjį gimtadienį švenčia amerikiečių aktorius ir prodiuseris Harrisonas Fordas. Ėmęsis vaidybos, neilgai trukus pasirašė Holivudo kontraktą su kino studija „Columbia“, vėliau – „Universal“. Iš pradžių jis vaidino keliuose kino ir televizijos filmuose, bet visi vaidmenys buvo antraplaniai. Pritrūkęs įkvėpimo, savo kelią pasuko kita linkme ir tapo dailide, kad galėtų išmaitinti šeimą. Po kelerių metų vėl ėmė vaidinti. Didžiausiu proveržiu laikomas Hano Solo vaidmuo „Žvaigždžių karuose“. Po ketverių metų pasaulyje išgarsėjo ir kaip pagrindinis filmo „Indiana Džounsas“ aktorius.

Nauji gyventojai Italijos zoologijos sode: gyvūnai čia pasipildė dviem mažais liūtukais, gimusiais pačiame pandemijos įkarštyje. Tai – nykstantys azijiniai liūtai.

Socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau