Žinios. Antrai koronaviruso bangai ruošiasi įmonės bei įstaigos: skubama apsirūpinti apsaugos priemonėmis

Lenkija prezidento rinkimuose renkasi tarp dviejų priešingų šalies vizijų: dabartinio prezidento Andrzejaus Dudos ir Varšuvos mero Rafalo Trzaskowskio galimybės laimėti – beveik vienodos. Patys lenkai tai vadina svarbiausiais rinkimais po komunizmo žlugimo – prognozuojama, kad aktyvumas gali būti didžiausias per trisdešimt metų.

Antrai koronaviruso bangai ruošiasi ne tik valdžia, bet ir įmonės bei įstaigos. Dauguma rūpinasi apsaugos priemonėmis keliems mėnesiams. Tačiau yra ir tokių, kaip Vilniaus šilumos tinklai, kurios per karantiną pačios ėmė gaminti dezinfekcinį skystį, darbuotojai pamainomis gyveno patalpose – tą patį darytų, jei karantino sąlygos sugrįžtų.

Jungtinės Valstijos, Indija ir dalis Australijos vėl užfiksavo rekordinį COVID-19 atvejų augimą. Australija svarsto apmokestinti iš svetur grįžtančius australus, o Jungtinių Valstijų prezidentas pirmą kartą nuo pandemijos pradžios viešai pasirodė su kauke.

Būsimiems studentams – blogos žinios iš Jungtinės Karalystės: nuo kitų metų jie nebeteks lengvatų studijoms finansuoti.

Lietuvoje nuo 2001-ųjų stebima vis didėjanti upių ir ežerų tarša medžiagomis, kurios į vandenį patenka iš tręšiamų laukų.

Didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėse nuo kitų metų nebebus prekiaujama gyva žuvimi.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau