Panorama. Daliai pasaulio grąžinant pandemiją stabdančius ribojimus, juos laisvina Jungtinė Karalystė

Prezidentas pasirašė Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymą.

Didiesiems tinklams nepriklausančių vaistinių atstovai sako, kad Sveikatos ministerijos nurodymas rezerve nuo šiandien turėti daug daugiau pigiausių kompensuojamųjų vaistų joms kelia išlikimo grėsmę.

Turkijos aukščiausiasis teismas šiandien skelbs sprendimą, nuo kurio priklausys ar dabar kaip muziejus veikiantis Sofijos soboras, bus atverstas į mečetę.

Viena labiausiai koronaviruso paveiktų šalių – Baltarusija – ruošiasi po mažiau nei mėnesio vyksiantiems prezidento rinkimams.

Daliai pasaulio grąžinant pandemiją stabdančius ribojimus, juos laisvina Jungtinė Karalystė. Nuo šiol atvykėliams iš 75-ies šalių, tarp jų ir Lietuvos, nereikės laikytis dviejų savaičių izoliacijos.

Rinkimų sąrašą reitingavo dar viena partija – Valstiečių ir žaliųjų. Į Seimą vesti šią valdančiąją partiją pirmuoju įrašytas premjeras Saulius Skvernelis sako norėtų su tvirta, nesvyruojančia, turinčia patirtį komanda.

Nuobauda gresia Kauno paveldosaugininkams – antstatas prestižinėje tarpukariu buvusioje Putvinskio gatvėje papiktino ir visuomenę. Kultūros paveldo komisija nustatė pažeidimų, kai pagal suderintą projektą buvo rekonstruotas vienas iš namų. Svarstoma stabdyti statybos leidimą o broką – taisyti.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau