Pakeliui su vasara. Nepaisant karantininių peripetijų – Thomo Manno festivalis rengiamas ir šią vasarą

Operos solistai tenoras Egidijus Bavikinas ir bosas Liudas Mikalauskas kartu ir scenoje, ir gyvenime. Jie kartu kuria vaidmenis operos teatruose, dainuoja įvairiuose projektuose ir gyvena greta vienas kito su šeimomis. Ir ne Vilniuje ar Kaune, kur turi daug darbų, bet Plutiškių kaime, netoli Marijampolės. Kodėl, kaip jiems sekasi? Dainininkai „Be kaukių“ svečiuosis studijoje.

Nepaisant karantininių peripetijų – Thomo Manno festivalis rengiamas ir šią vasarą. Jau dvidešimt ketvirtą kartą organizuojamo tradicinio muzikos ir žodžio renginio Nidoje tema – „Orų ženklai“. Jį rengia Thomo Manno kultūros centras. Nuo šių metų jo tarptautinio kuratoriumo pirmininke tapo nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje prie UNESCO dr. Irena Vaišvilaitė. Kokios jos mintys apie Th. Mahno centro veiklą Neringoje ir apie patį festivalį?

Kolegė Laima Slepkovaitė lankėsi džiazo festivalyje „Rigas ritmi“, kuris yra didžiausias Latvijoje. Koks tai festivalis, kokie įspūdžiai ir ką latviai kalba apie lietuvius?

Kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio „Garso kodas“ ir kamanių skrydis „Ping – ponge“

Ved. Ignas Andriukevičius ir Gabija Narušytė