Žinios. Nausėda pasirašė įstatymą dėl Lukiškių aikštės memorialinio statuso

Prezidentas pasirašė Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymą.

Pokyčiai partijų reitinguose. Ilgą laiką pirmavusius konservatorius išstūmė „valstiečiai“.

Didiesiems tinklams nepriklausančių vaistinių atstovai sako, kad Sveikatos ministerijos nurodymas rezerve nuo šiandien turėti daug daugiau pigiausių kompensuojamųjų vaistų joms kelia išlikimo grėsmę.

Dėl koronaviruso dezinfekuotas vienas Užsienio reikalų ministerijos aukštas – dalis darbuotojų izoliavosi paaiškėjus, kad virusu užsikrėtė ministerijos darbuotojos artimasis.

Daliai pasaulio grąžinant pandemiją stabdančius ribojimus, juos laisvina Jungtinė Karalystė. Nuo šiol atvykėliams iš 75-ies šalių, tarp jų ir Lietuvos, nereikės laikytis dviejų savaičių izoliacijos.

Viena labiausiai koronaviruso paveiktų šalių – Baltarusija – ruošiasi po mažiau nei mėnesio vyksiantiems prezidento rinkimams.

Teismas kitą savaitę skelbs, ar pasikėsinimu įvykdyti teroro aktą Vilniuje įtariamas jaunuolis dar iki bylos nagrinėjimo bus paleistas į laisvę.

Likus savaitei iki Europos Sąjungos viršūnių susitikimo, kuriame bus deramasi dėl bendrijos biudžeto ir epidemijos palaužtų ekonomikų gelbėjimo fondo, Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles Michelis siūlo kompromisą.

Turkijos aukščiausiasis teismas šiandien skelbs sprendimą, nuo kurio priklausys ar dabar kaip muziejus veikiantis Sofijos soboras, bus atverstas į mečetę.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau