„Vakarėja“ su Martynu Starkumi. Mikutavičius: atsiradus sūnui, ėmiau pagarbiai suvokti žmones, turinčius vaikų

Mikutavičiaus knygoje bus ir menamas herojus: sakyti, kad dalį dalykų padariau aš, būtų gėda. Liepos 11 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja“ su Martynu Starkumi – pirmasis pašnekovas. Studijoje – dainininkas Marijus Mikutavičius! Jūsų dėmesiui – pokalbis apie kurioziškus nutikimus degalinėje, tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius bei šiuo metu rašomą knygą.

Merūnas Vitulskis prisiminė karantiną: buvome pripratę bėgti, o tuomet staiga – štilis. Liepos 11 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja“ su Martynu Starkumi svečiuojasi dar vienas puikus dainininkas – operos solistas Merūnas Vitulskis. Jis sako, kad šią akimirką gyvena ne taip aktyviai, kaip norėtųsi. „Buvome pripratę bėgti, o tuomet staiga – štilis“, – pasakoja operos solistas.

„Baltos varnos“ paveldėjo vienodai skirtingas ausis: iš tėčio – elfo, iš mamos – trolio. Pasiklausėme Marijaus Mikutavičiaus, pasiklausėme Merūno Vitulskio, metas užleisti sceną! Šįkart į ją liepos 11 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakarėja“ su Martynu Starkumi žengia duetas „Baltos varnos“.

Ved. Martynas Starkus.