Pakeliui su vasara. Izolda Keidošiūtė: maloniausia buvo kurti laidas apie kino žmones

Pakeliui su vasara

2020.07.09 16:05

Pakeliui su vasara. Izolda Keidošiūtė: maloniausia buvo kurti laidas apie kino žmones

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokios dar nežinomos architektūros istorijos šį savaitgalį atsivers Vilniuje? Pasakoja projekto „Open House Vilnius“ rengėjos Adelė Dovidavičiūtė ir Sandra Šlepikaitė.

Liepos 6 d. prasidėjo Kintų muzikos festivalis, kurio programos dalis – ir tarptautinis dailininkų pleneras, tęsiantis „Migruojančių paukščių“ temą. Plenero dalyviai – menininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Sakartvelo. Rasos Murauskaitės reportaže iš Kintų – dailininko ir restauratoriaus Valentino Varno ir Kintų muzikos festivalio direktorės Audros Juodeškienės pasakojimas apie plenerą ir prieš kelerius metus duris atvėrusią „Kintai Arts“ galeriją, kurioje ir eksponuojami pamario miestelio gamtos įkvėpti dailininkų darbai.

Legendinei choreografei ir šokėjai Pinai Bausch skirtas šokio performansas „Klajojančios kopos“ liepos 9-osios vakarą vyks Nidoje, ant Parnidžio kopos. Ilgametis Pinos Bausch trupės šokėjas Daphnis Kokkinos kartu su Šeiko šokio teatru pristato dedikaciją šokio legendai. Pokalbis su Daphnis Kokkinos Ir Agnija Šeiko.

“Man būtinai atsitinka tai, kas neatsitinka niekam kitam”,- yra sakiusi kino kritikė, televizijos laidų vedėja Izolda Keidošiūtė. Jeigu ji rašytų memuarus – būtų tikras nuotykių, meilės, kino istorijų romanas. Izolda Keidošiūtė – šios laidos viešnia.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.