Žinios. ES daugėja užsikrėtimų COVID-19: dar šią savaitę į kai kurias šalis gali būti uždrausti skrydžiai

Sekmadienį bus lygiai metai, kai prezidentas Gitanas Nausėda vadovauja šaliai. Išskirtiniame interviu LRT, paklaustas apie savo nesėkmes, prezidentas įvardijo Jaroslavo Narkevičiaus skyrimą susisiekimo ministru.

Dalyje Europos sąjungos šalių vėl daugėjant užsikrėtimų COVID-19, dar šią savaitę į jas gali būti uždrausti skrydžiai. Sveikatos apsaugos ministro teigimu, tai gali būti Bulgarija, dviejų savaičių saviizoliacija privaloma vėl gali tapti ir grįžusiems iš Rumunijos.

Koronaviruso proveržį griežtomis priemonėmis vėl stabdo Australija. Uždaroma siena tarp dviejų valstijų, antrame pagal gyventojų skaičių mieste Melburne skelbiamas karantinas.

Nors Lietuvoje šiemet prognozuojamas gausesnis javų derlius nei įprastai, ūkininkams nerimą kelia daug kur liūčių išguldyti pasėliai. Daugiau nei 700 ūkininkų ir bendrovių jau kreipėsi į draudikus dėl patirtų nuostolių.

Tik pasibaigus mokslo metams dalis mokyklų iškart pradeda ieškoti mokytojų. Ir nors mokyklų vadovai skundžiasi, kad nėra kam dirbti – situacija paradoksali: darbo šiuo metu ieško kur kas daugiau mokytojų nei pernai.

Šiaulių apygardos teisme pradėta nagrinėti byla, nuo kurios prasidėjo ir ikiteisminis tyrimas dėl aukšto rango teisėjų galimos korupcijos.

Ved. Guoda Pečiulytė.