Pašnekesiai apie tave ir kitus. Kuo svarbios mano šaknys

Pašnekesiai apie tave ir kitus. Kuo svarbios mano šaknys

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kiekvienam žmogui kada nors gyvenime iškyla klausimas „Kas aš esu?” Po to neišvengiamai tampa svarbu „Kam aš priklausau?” Kartais koks lyg paauglys maištaujantis asmuo rėžia, kad jam nesvarbu nei tauta, nei tėvynė, nes jis mat esąs pasaulio žmogus. Ir… sudarinėja savo giminės genealoginį medį.

Visi mes – pasaulio gyventojai, bet ir atskirų tautų, šalių, etninių grupių, kultūrų atstovai. Žinoti, kas esi ir kieno dalis (šeimos, profesinės grupės, tautos, šalies) esi – tai sveiko asmens tapatybės išraiška. Be tapatybės nesame žmonėmis. Tačiau ar susimąstome, ką ji reiškia, ar ja rūpinamės?

Vedėjos Rūta Bačiulytė ir Aušra Griškonytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos vedėjos, dėkingos klausytojams už ištikimybę, smalsumą ir palaikymą, tvirtina, kad laida augina ir jas pačias:“ Vis labiau paprastėjame, nes rimti klausimai, į kuriuos gilinamės, skatina ieškoti esmės, o ne pompastiškos formos, kurios ir taip šiandien visur apstu. Norime būti nuoširdžios ir draugiškos. Norime skatinti mylėti vienas kitą, nes jokios didesnės vertybės šiame pasaulyje nėra ir tikriausiai nebus. Ir norime parodyti, kad meilės ryšį galime pasiekti tik šnekantis iš širdies.“

Kiti laidos epizodai

Pašnekesiai apie tave ir kitus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.