Ryto garsai. Sinkevičius: galima investuoti į trinkeles, kurios nuves mus į kapines, arba galima investuoti į tvarius sprendimus

Ryto garsai

2020.07.03 06:30

Ryto garsai. Sinkevičius: galima investuoti į trinkeles, kurios nuves mus į kapines, arba galima investuoti į tvarius sprendimus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Praėjus dviem savaitėms po karantino atšaukimo, šalies poliklinikos susiduria su padidėjusiu pacientų srautu.

Ryto ritualai – pasakoja Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto mokslo darbuotojas, ornitologas Julius Morkūnas.

Pokalbis su eurokomisaru Virginijumi Sinkevičiumi.

Užsienio naujienos.

Ugniagesiai kraupsta nuo kiekvieną savaitgalį nuskęstančio didelio žmonių skaičiaus, taip pat išaugo gairsų skaičius per karantiną.

Verslo laikas.

Savaitės politinių įvykių apžvalga.

Sporto naujienos.

Pasaulį pribloškė naujienos apie Kinijos valdžios vykdomą sisteminę musulmonų etninės mažumos – uigūrų moterų sterilizaciją.

Daugiau kaip penkiolika metų brandinęs vasaros festivalį Neringoje „ Nepaklusniųjų žemė“ pianistas Rokas Zubovas jį perduoda kolegai, ilgamečiui festivalio violončelininkui ir bendraminčiui Mindaugui Bačkui.

Savaitės komentaras – Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala. Laidoje taip pat girdėsite spaudos ir orų apžvalgą. Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.