Ryto allegro. Jono Basanavičiaus sodybos atstatymo trisdešimtmetis

Ryto allegro

2020.07.03 07:05

Ryto allegro. Jono Basanavičiaus sodybos atstatymo trisdešimtmetis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros publikacijų apžvalga.

Tarp dešimties populiariausių ir labiausiai lankomų uostamiesčio skulptūrų ir mažosios plastikos kūrinių – keturi skulptoriaus Svajūno Jurkaus darbai. Pasak menininko, svarbiausia sėkmės priežastis yra kūrinio idėja, o tik paskui – jam parinkta vieta. Donatas Puslys apžvelgia dvi naujas knygas: Inos Pukelytės romaną „Panelės iš Laisvės alėjos“ ir Dianos Latvės novelių romaną „Memelio gaisras“.

Minimas Jono Basanavičiaus sodybos Ožkabolių kaime atstatymo 30-metis. Vilniuje atidengiama atminimo lenta rašytojui Petrui Dirgėlai atminti. Vasariškos muzikos garsai šį šeštadienį suskambės šalia Klaipėdos koncertų salės esančio parko estradoje. Liepos 4 – rugpjūčio 16 dienomis čia vyks Vasaros koncertų ciklo renginiai.

Jau šeštus metus iš eilės vyksta didelis ir tradicijas ugdantis festivalis „Šv. Jurgio meno sezonas“ Marijampolėje. Pokalbis apie jį su vienu iš organizatorių Edmundu Seiliumi.

Ved. Marius Eidukonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.