Žinios. Pirmoji erkinio encefalito auka šiemet: sunkios būklės į ligoninę atvežtas vyras pasiskiepijęs nebuvo

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius palieka Kauną ir keliasi į Barseloną. Katalonijos klubas patvirtino apie trejų metų sutartį su lietuviu.

Ekspertai sako, prieš porą metų įvykdyta pensijų sistemos reforma pagaliau baigta. Įsigalioja paskutinis jos etapas – „Sodra“ perima privačiai kauptų pensijų išmokėjimą, vadinamuosius anuitetus.

Suskaičiavus visus pinigus, skirtus keliams pagal kovos su koronaviruso pandemijos pasekmėmis planą, Jaroslavo Narkevičiaus valdoma Susisiekimo ministerija dosniausia buvo Vilniaus regionui.

Pirmoji šiemet erkės auka – Panevėžio ligoninėje mirė erkiniu encefalitu užsikrėtęs 48-erių vyras.

Pastaruoju metu Lietuvoje kone kasdien fiksavus vos po vieną ar kelis naujus koronaviruso atvejus, pastarąją parą susirgusiųjų skaičius vėl šoktelėjo – patvirtinti 7 nauji viruso atvejai. 5 iš jų – įvežtiniai.

Jungtinėse Valstijose vėl užfiksuotas COVID-19 paros atvejų rekordas – beveik 50 000 naujų atvejų. Didžiausią šuolį fiksuoja Arizona, Kalifornija, Florida, Misisipės valstija – iš viso daugiau kaip 30 valstijų atvejų skaičius auga.

Jungtinių Valstijų Kongreso demokratai pasikvietė žvalgybos tarnybų atstovus, kad šie suteiktų visą informaciją apie tai ar iš tiesų Rusijos žvalgyba mokėjo pinigines premijas Talibanui už nužudytus amerikiečių ir britų karius.

Nacionalinio dramos teatro vadovai pakvietė apžiūrėti kaip per porą metų, kol rekonstruojamas, pakito teatras, kas jau padaryta, pristatė naujas erdves: naują mažąją salę, terasas ant stogo.

Sportas.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau