Undinės ir drakonai. Slemo labirintai su Domu Raibiu

Undinės ir drakonai

2020.07.02 14:30

Undinės ir drakonai. Slemo labirintai su Domu Raibiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmos tinklalaidės apie kūrybą ir vaizduotę „Undinės ir drakonai“ svečias – Domas Raibys, slemo renginių Lietuvoje organizatorius ir comedy stand‘upo atstovas, kuriam svarbu ne tik prajuokinti, bet ir pati juoko etika. Laidoje kalbėsimės apie Domo suvokimus Amerikoje, mūsuose ribojančią cenzūrą bei išgirsite Domo išbandytą patarimą, lavinantį kūrybingumą.

Kaip ir kiekviena tinklalaidė, ši irgi bus pradedama išgalvota istorija apie Domą, kuri ką gali žinoti – galbūt yra didesnė tiesa, nei gyvenama realybė.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.