Gimtoji žemė. Vaikystės svajonė turėti ūkį – išsipildė

Gimtoji žemė

2020.07.02 06:07

Gimtoji žemė. Vaikystės svajonė turėti ūkį – išsipildė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Simonas Butkus iš Pakruojo rajono ūkį pradėjo kurti nuo 3 ha. Vaikystės svajonė turėti ūkį virto realybe, jaunas vyras dirba bene 200 ha žemės, augina įvairias kultūras, tai iš dalies padeda valdyti ūkio rizikas. Užsienyje ūkininkavimo patirtį kaupęs Simonas tikina, kad reikia palaukti, kol investicijos sustiprina ūkį, ir tik po to galima tikėtis grąžos sau.

Liepos 4 dieną bus minima Raseinių rajone esančios gyvenvietės Sujainių 430 metų sukaktis. Prisiminimais apie Sujainių gyvenimą dalinsis fotografas, poetas Pranas Laurinavičius.

Laimutės Skopienės rankomis kuriami neeiliniai paveikslai iš vilnos. Kaip šia veikla susidomėjo kaimo turizmo sodybos šeimininkė iš Pakruojo rajono?

Ved. Rūta Katkevičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.