Žinios. Teismo sprendimu mėnesiui suimti „Grill London“ vadovas ir žinomas lenktynininkas

Teisėsauga išaiškino šešėlinę veiklą vykdžiusią maitinimo paslaugų bendrovę ir sporto asociaciją, įtariama per tariamai sudarytas sutartis gryninusią paramą teikusios maitinimo įmonės pinigus ir po to jais pasidalydavusią.

Prezidento Gitano Nausėdos komunikacijos vadovu skiriamas žurnalistas, aktorius Ridas Jasiulionis, BNS patvirtino informuoti šaltiniai.

Oro uostuose atnaujinama vis daugiau skrydžių – liepą bus skraidoma 70 krypčių. Atnaujinami skrydžiai į Varšuvą, Helsinkį, Briuselį, Vieną. Keliautojai galės skristi ir dviem naujomis kryptimis - į Dubrovniką ir Londono „Getviko“ oro uostą.

Iš Serbijos per Vokietiją į Palangos oro uostą birželio 23 d. atskridusiam Lietuvos piliečiui nustatyta koronaviruso infekcija.

Honkonge vidurnaktį įsigaliojus naujajam saugumo įstatymui, policija jau suėmė dešimtis protestuotojų ir juos teis komunistinės Kinijos teismai.

Dėl koronaviruso pandemijos Europos Sąjungai gresiant didžiausiam ekonominiam nuosmukiui po Antrojo pasaulinio karo, pirmininkavimą bendrijai perima didžiausia bendrijos ekonomika – Vokietija.

Rusijoje šiandien baigiasi balsavimas, po kurio Vladimiras Putinas atvers sau kelią valdyti iki 2036-ųjų.

Prahos gyventojai susirinko prie pusės kilometro stalo karantino pabaigai atšvęsti. Ant garsiojo Karolio tilto jie surengė suneštines vaišes, kad atsisveikintų su pandemija.

Orai. Sportas.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau