Žinios. Įsigalioja nauja pacientų, guldomų į ligoninę planiniam gydymui, tyrimo dėl koronaviruso tvarka

Nuo šiandien įsigalioja nauja pacientų, guldomų į ligoninę planiniam gydymui, tyrimo dėl koronaviruso tvarka. Jis bus atliekamas ne visiems pacientams kaip iki šiol, o tik tiems, kurie atitiks epidemiologinius ar klinikinius kriterijus dėl galimo užsikrėtimo, tai yra tiems, kurie karščiuos, kosės, bus pasunkėjęs kvėpavimas, pasireikš staigus uoslės ar skonio praradimas.

Iš Serbijos per Vokietiją į Palangos oro uostą birželio 23 d. atskridusiam Lietuvos piliečiui nustatyta koronaviruso infekcija.

Teisėsauga išaiškino šešėlinę veiklą vykdžiusią maitinimo paslaugų bendrovę ir sporto asociaciją, įtariama per tariamai sudarytas sutartis gryninusią paramą teikusios maitinimo įmonės pinigus ir po to jais pasidalydavusią.

Už nacionalinį saugumą atsakingas Prezidento patarėjas sako, kad NATO atnaujinti Lenkijos ir Baltijos šalių gynybos planai stiprins regiono saugumą. Šį planą šiandien aptarė Prezidentas su Krašto apsaugos ministru ir kariuomenės vadu.

Honkonge vidurnaktį įsigaliojus naujajam saugumo įstatymui, policija jau suėmė dešimtis protestuotojų ir juos teis komunistinės Kinijos teismai.

Rusijoje šiandien baigiasi balsavimas, po kurio Vladimiras Putinas atvers sau kelią valdyti iki 2036-ųjų.

Oro uostuose atnaujinama vis daugiau skrydžių – liepą bus skraidoma 70 krypčių. Atnaujinami skrydžiai į Varšuvą, Helsinkį, Briuselį, Vieną. Keliautojai galės skristi ir dviem naujomis kryptimis - į Dubrovniką ir Londono „Getviko“ oro uostą.

Prahos gyventojai susirinko prie pusės kilometro stalo karantino pabaigai atšvęsti. Ant garsiojo Karolio tilto jie surengė suneštines vaišes, kad atsisveikintų su pandemija.

Orai. Sportas. Ved. Eglė Bučelytė.