Žinios. Oro uostuose atnaujinama vis daugiau skrydžių – liepą bus skraidoma 70 krypčių

Oro uostuose atnaujinama vis daugiau skrydžių – liepą bus skraidoma 70 krypčių. Atnaujinami skrydžiai į Varšuvą, Helsinkį, Briuselį, Vieną. Keliautojai galės skristi ir dviem naujomis kryptimis – į Dubrovniką ir Londono „Getviko“ oro uostą.

Iš Serbijos per Vokietiją į Palangos oro uostą birželio 23 d. atskridusiam Lietuvos piliečiui nustatyta koronaviruso infekcija.

Gyventojams nuo šio mėnesio pinga dujos ir elektra. Energetikos reguliavimo taryba patvirtino naujus tarifus, pagal kuriuos elektra vidutiniškai turėtų pigti 8 proc.

Už nacionalinį saugumą atsakingas prezidento patarėjas sako, kad NATO atnaujinti Lenkijos ir Baltijos šalių gynybos planai stiprins regiono saugumą. Šį planą šiandien aptarė prezidentas su krašto apsaugos ministru ir kariuomenės vadu.

Honkonge vidurnaktį įsigaliojus naujajam saugumo įstatymui, policija jau suėmė dešimtis protestuotojų ir juos teis komunistinės Kinijos teismai.

Rusijoje šiandien baigiasi balsavimas, po kurio Vladimiras Putinas atvers sau kelią valdyti iki 2036-ųjų.

Prahos gyventojai susirinko prie pusės kilometro stalo karantino pabaigai atšvęsti. Ant garsiojo Karolio tilto jie surengė suneštines vaišes, kad atsisveikintų su pandemija.

Nuo šiandien gyventojų ir verslo laukia nemažai pasikeitimų.

Teisėsauga išaiškino šešėlinę veiklą vykdžiusią maitinimo paslaugų bendrovę ir sporto asociaciją, įtariama per tariamai sudarytas sutartis gryninusią paramą teikusios maitinimo įmonės pinigus ir po to jais pasidalydavusią.

Vienos laboratorijoje pražydo augalas, išdygęs iš 32 tūkst. metų senumo sėklų. Jas Rusijos mokslininkai rado Kolymos upės slėnyje, teritorijoje garsėjančioje įspūdingais radiniais, pavyzdžiui, mamutų kaulais.

Sportas.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.