Ryto allegro. Ką klausytojams pasiūlys pirmoji LRT KLASIKOS tinklalaidė „Savas miestas“?

Ryto allegro

2020.07.01 07:05

Ryto allegro. Ką klausytojams pasiūlys pirmoji LRT KLASIKOS tinklalaidė „Savas miestas“?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Muzikinės naujienos su Domantu Razausku.

Rašytojos Linos Ever pirmoji piligriminė kelionė po Brandenburgo žemę. Kokį pasaulį ji pamatė po karantino, ką atrado ir patyrė šiame kelyje, su rašytoja kalbėjosi Vytenė Muschick.

Pylimo galerijoje Vilniuje veikia tapytojo Jono Kazlausko personalinė paroda „Improvizacijos“. „Kuriu stabilius ir apibrėžtus vaizdinius, kurie tarsi sustabdyto laiko segmentai, siekiu jų išraiškingumo ir įtaigos skatinti mąstyti“, – sako dailininkas J. Kazlauskas.„Ignalinoje daug sporto, bet mažai kultūros”, – sako rašytoja Gintarė Adomaitytė ir choreografas Marius Kraptavičius, sostinę iškeitę į tylų, ramų Aukštaitijos miestą.Su rubrika „Kalbos rytas” – apie darbe vartojamą lietuvių kalbą ir į ją įterpiamas rusiškas ir angliškas frazes, vyrų ir moterų kalbos skirtumus. Linos Smolskienės pokalbis su Vilniaus universiteto Užsienio kalbų katedros lektore Dalia Pinkevičiene.

Liepos 2 d., ketvirtadienį, pasirodys pirmoji LRT KLASIKOS tinklalaidė – „Savas miestas“. Tinklalaidės vedėjų komanda vyksta į skirtingus miestus siekdama atrasti naujas, miestų svečiams dar nepažintas, tačiau vietiniams gyventojams puikiai žinomas vietas. Pokalbis su žurnalistėmis Birute Rutkauskaite, Indre Kaminckaite ir Austėja Kuskiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.