Žinios. Gyventojams nuo šio mėnesio pinga dujos ir elektra

Gyventojams nuo šio mėnesio pinga dujos ir elektra. Energetikos reguliavimo taryba patvirtino naujus tarifus, pagal kuriuos elektra vidutiniškai turėtų pigti 8 procentais.

Nuo šiandien turėtų įsigalioti nauja kompensuojamųjų vaistų tvarka, pagal kurią visi 75 metų ir vyresni, taip pat mažas pajamas gaunantys pensininkai ir neįgalieji, kompenuojamųjų vaistų gautų nemokamai. Tačiau vaistinės sako dar neturinčios visų reikalingų duomenų apie žmonių grupes, kurios kompensuojamųjų vaistų turėtų gauti be priemokų.

NATO patvirtinus atnaujintą Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos planą, prezidentas Gitanas Nausėda aptarti situaciją šiandien susitinka su krašto apsaugos ministru ir kariuomenės vadu.

Nuo šiandien įsigalioja automobilio registracijos mokestis. Priklausomai nuo transporto priemonės keliamos taršos, jis svyruos nuo trylikos su puse iki 540 eurų.

Nuo šio mėnesio vienu verslo liudijimu bus galima užsiimti tik vieno buto nuoma, o būstų ir automobilių remontininkams, auklėms verslo liudijimai nebeišduodami.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau