Sportas. Orai. „Sūduva“ 3 taškus iškovojo paskutinę minutę, Vilniaus „Žalgiris“ – su 7 įvarčiais

Sportas.

Marijampolės „Sūduva“ pasiekė dar vieną svarbią pergalę A lygoje. 7-ajame ture Lietuvos čempionai paskutinėmis minutėmis 1:0 palaužė „Kauno Žalgirį“. Vienintelį ir pergalingą įvartį 93 minutę pelnė meistriškai kamuolį baudos aikštelėje susitabdęs Valerijus Šabala. Tuo tarpu Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį vakare šventė kol kas įspūdingiausią pergalę šiame sezone. Žalgiriečiai sostinėje derbyje 7:0 „subombardavo“ Vilniaus „Riterių“ vartus.

Berlyno ALBA po 12 metų vėl gali vadintis stipriausia Vokietijos krepšinio komanda. Roko Giedraičio atstovaujama ekipa atsakomosiose šalies pirmenybių finalo rungtynėse dar kartą 75:74 (21:11, 21:24, 25:19, 20:8) įveikė Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ir sezoną baigė su čempionų titulu savo rankose.

Tris dienas Trakuose vykusioje „Gintarinių irklų“ regatoje pergales šventė stipriausi Lietuvos irkuotojai. Į vienas pirmųjų tarptautinių varžybų Europoje dėl pandemijos atvykti visi norintys negalėjo, todėl didesnės konkurencijos lietuviams pritrūko.

Belgijos komandai pasaulio čempionate atstovaujantis Arminas Jasikonis Anykščiuose parodė, kaip važiuoja planetos elitas.