Kultūros savaitė. Iliustratorius ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius, tapytojas Dubauskas, muzikantė Marija Clara ir gėrybės iš antrų rankų

Stilistė Viltė Kinderevičiūtė Lietuvos alternatyvios muzikos atlikėjus vaizdo klipuose rengia drabužiais, kuriuos randa Elektrėnų, Naujosios Vilnios ar Ukmergės dėvėtų drabužių parduotuvėse ir turgeliuose. Apie gėrybes iš antrų rankų su ja kalbasi Steponas Pričinas.

Muzikantė Marija Clara sako, kad Argentina yra Pietų Amerikos Europa, o apsigyvenusi Buenos Airėse pajuto daugiau drąsos kurti ir eksperimentuoti. Mariją kalbina Gerūta Griniūtė.

Istorinės dailininkų grupės „Angis“ narys, tapytojas Vytautas Dubauskas galvoja, kad dūšioje žmonės nesikeičia. Jo parodoje „Dozė“ Kauno paveikslų galerijoje lankosi Kotryna Lingienė.

Profesorei Irenai Veisaitei įteiktas aukščiausias Vokietijos Federacinės Respublikos apdovanojimas – ordino „Už nuopelnus“ Didysis kryžius.

Socialinių mokslų daktarės Irenos Alperytės komentaras apie „Reitingus“ ir Estijos švietimo viziją „Education nation“.

Pasaulyje: koncertas augalams, nevykusi restauracija Ispanijoje, Tailando urbanizacija išstumia šventyklas. „Facebook“ bando stabdyti išplėštų istorinių artefaktų prekybą, o Kobaino gitara turi naują savininką.

Knygų iliustratorius ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius tvirtina, kad nieko nedaro dėl vaikų – piešia ir rašo visų pirma sau pačiam. Augdamas dvare Vladislavos kaime, vaikystėje dailininkas turėjo 5 spalvų pieštukus, vėliau baigė chorvedytės mokslus, o šiandien dešimtys jo knygų išverstos į 26 pasaulio kalbas.

Ved. Juta Liutkevičiūtė