Ryto garsai. Žmonės karantino metu tapo dėmesingesni maisto švaistymo problemai

Ryto garsai

2020.06.27 07:05

Ryto garsai. Žmonės karantino metu tapo dėmesingesni maisto švaistymo problemai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Žmonės karantino metu tapo dėmesingesni maisto švaistymo problemai, tą rodo įvairiose šalyse atlikti tyrimai. Apklausos rodo, kad į įprastą darbo ritmą grįžti norima skirtingai – vadovai nori „atsigriebti už visą karantiną“, o darbuotojai kaip tik galvoja, kad nori daugiau įtraukimo ir galbūt daugiau laiko skirti šeimai.

Jungtinės Valstijos susiduria su rimta problema, pietinėse ir vakarinėse valstijose smarkiai pagausėjus užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų.

Seimas ruošia dar vieną siurprizą – šį kartą smulkiesiems ūkininkams. Jiems planuojama išmoka už 3-jų mėnesių karantino laikotarpį, žadama mokėti už du mėnesius ir po karantino. Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.