Žinios. Gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į iškvietimą dėl gaisro Kauno Jėzuitų bažnyčioje

LRT TELEVIZIJA

2020.06.26 15:11

Pernai rudenį Vilniuje kėsintasi įvykdyti teroro aktą, penktadienį pranešė prokuratūra. Teismui perduota byla, kurioje asmuo kaltinamas pasikėsinimu sugadinti svetimą turtą dideliu mastu, įbauginti visuomenę, sukelti pavojų daugelio žmonių gyvybei ir padaryti didelę žalą Lietuvoje veikiančioms finansinėms įmonėms įvykdydamas jo planuotą teroro aktą. Jūsų dėmesiui – Lietuvos policijos medžiaga.

Penktadienį gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į iškvietimą dėl gaisro Kauno Jėzuitų bažnyčioje.

Penktadienį Seimas pritarė Valstybinio plėtros banko steigimui. Savo sprendimu parlamentas Vyriausybę įpareigojo kreiptis į Europos Komisiją dėl techninės paramos dar iki šių metų rudens. Valstybinio plėtros banko idėja keliama jau seniai – ji buvo įrašyta ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos programoje, tačiau veiksmų šiai idėjai įgyvendinti iki šiol nebuvo imtasi.

Po ilgesnės nei 20 metų pertraukos atnaujinami skrydžiai tarp Vilniaus ir Palangos. Skrydžiai planuojami kartą per savaitę.

Antakalnio kapinėse paminėtos 10-osios pirmojo atkurtos Lietuvos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko mirties metinės.

Praėjusią parą koronavirusas nustatytas Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės darbuotojui ir mažamečiui, izoliuota – dešimtys asmenų. Į epidemiologų akiratį pateko vaikų darželis.

Jungtinėse Valstijose fiksuojami rekordiniai koronaviruso atvejų šuoliai primena, kad epidemija - dar nenugalėta. Šalies prezidentas Donaldas Trumpas ir toliau tikina, kad skaičiai dideli dėl masinio testavimo, tačiau ekspertai įspėja, kad užsikrėtusiųjų daugėja, nes žmonės pavargo nuo karantino ir nebesilaiko atstumo, nedėvi kaukių.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau