Ryto garsai. Kaip Lietuva atšventė Jonines ir kokie šios šventės papročiai užsienyje?

Ryto garsai

2020.06.24 07:05

Ryto garsai. Kaip Lietuva atšventė Jonines ir kokie šios šventės papročiai užsienyje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kaip Lietuva atšventė Jonines ir kokie Joninių papročiai užsienyje?

Nemažai žmonių, Joninių savaitę pasiėmę porą laisvadienių, susiorganizavo penkių dienų atostogas. Kiek užimti pajūrio viešbučiai ir kaimo turizmo sodybos ir ar dar įmanoma paskutinę minutę rasti laisvų vietų apsistoti?

Kaip vyksta Seimo rinkimų kampanija?

Praktiškai visa Lietuvos futbolo istorija suguldyta į vieną visiems prieinamą leidinį. Jo autorius istorikas Gediminas Kalinauskas tam skyrė didelę dalį savo gyvenimo.

Nerimsta aistros dėl paspirtukininkų, kurie važiuoja ten, kur vaikšto pėstieji. Ypač daug diskusijų kelia Palangos Basanavičiaus gatvė, kuria negali važiuoti nei dviratininkai, nei paspirtukininkai. Kaip išspręsti šį konfliktą?

Pastaruoju metu į Lietuvą vis dažniau užklysta audros su perkūnija. Specialistų patarimai, kaip joms pasiruošti ir ką daryti, kai griaudi ir žaibuoja?

Laidoje taip pat girdėsite spaudos ir orų apžvalgą. Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.