Žinios. FNTT atliko kratą sveikatos apsaugos viceministrės kabinete: kol kas jokie įtarimai nepareikšti

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis artėjančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus su Liberalų sąjūdžiu: jis aiškina, kad liberalų programa jam pasirodė artimiausia.

Greitieji COVID-19 testai pateko į FNTT akiratį: dėl jų pirkimo šiandien įtarimai pateikti jau penktam asmeniui, pareigūnai kratą atliko ir sveikatos apsaugos viceministrės Linos Jaruševičienės kabinete.

Viešųjų pirkimų tarnyba ragina jau dabar pradėti rengtis galinčiai kilti antrajai koronaviruso bangai ir pradėti vykdyti apsaugos priemonių viešuosius pirkimus.

Lietuvoje nuo koronaviruso infekcijos mirė dar vienas žmogus – tai uostamiesčio gyventojas, kuris buvo slaugomas Klaipėdos hospise.

Karantino pančius nusimetusi Europa primena, kad pandemija dar nenugalėta. Šalys fiksuoja naujus viruso židinius.

Vidaus reikalų ministerija žada sumokėti Dembavoje automobilio bagažinėje sudegintos merginos artimiesiems priteistą ketvirčio milijono eurų neturtinę žalą. Šią sumą už septyniolikmetės patirtas kančias skyrė vyriausiasis administracinis teismas.

Lietuvai derantis su Latvija ir Estija dėl rugpjūtį numatomos įjungti Baltarusijos atominės elektros boikoto, prezidentas Gitanas Nausėda ragina užsienio reikalų ir energetikos ministrus suderinti pozicijas, kad Lietuva būtų „kaip vienas kumštis“.

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas pareiškė, kad Prancūzija netoleruos Turkijos karinės intervencijos Libijoje.

Iki 400 eurų didėja neapmokestinamasis pajamų dydis. Seimui pritarus prezidento siūlymui, padidintas NPD bus taikomas visoms šiais metais iš darbo santykių gaunamoms pajamoms.

Vilniuje, Antakalnio kapinių menininkų kalnelyje palaidota estrados daininkė Nelly Paltinienė.

Vilniuje Lukiškių aikštėje atidarytas dirbtinis paplūdimys – daugiau nei pusantro tūkstančio kvadratinių metrų ploto paplūdimys miesto centre turėtų būti iki rudens, tačiau nesutarimai dėl to, ar Lukiškių aikštė tam tinkama vieta, kilo jau dabar.

Kas kaip įsivaizduoja užtarnautą poilsį – vieni pasišvenčia mėgstamam užsiėmimui, kiti – vaikaičiams. O į pensiją išėjęs prancūzų archeologijos patriarchas, pusšimtį metų praleidęs dykumų ekspedicijose, ir sulaukęs 68-erių neįsivaizduoja gyvenimo be atradimų ir nuotykių.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau