Žinios. JAV ir Rusija derasi dėl paskutinės šalis siejančios svarbios sutarties dėl branduolinių ginklų

Prasidėjo brandos egzaminų sesija – anglų kalbos egzamino kalbėjimo dalis. Tačiau gerokai vėliau – dėl pandemijos egzaminai pavėlinti maždaug mėnesiu.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius maždaug milijoną eurų trims Trakų ir Šalčininkų keliams skyrė apeidamas taisykles. Anot Automobilių kelių direkcijos vadovo, tai daugiau panašu į politinį užsakymą.

Aiškėja tragedijos Kuršėnuose detalės – traukinio mirtinai partrenktas dvejų metų berniukas žaidė netoli geležinkelio. Policijos atstovai sako, kad mažylio tėvai buvo išvykę, o vaikus palikę senelių priežiūrai.

Į Jungtinę Karalystę išvykti norintiems arba iš jos grįžti ketinantiems gyventojams – nežinia. Nors aviakompanijos siūlo pigiai įsigyti bilietų, Vyriausybė vis dar neduoda leidimų keliauti.

Pasaulio sveikatos organizacija užregistravo didžiausią COVID-19 šuolį. Per 24 valandas nustatyti 183 tūkst. naujų infekcijos atvejų. Daugiausia jų nustatyta Šiaurės ir Pietų Amerikose.

JAV ir Rusijos atstovai Austrijos sostinėje Vienoje derasi dėl paskutinės šalis siejančios svarbios sutarties dėl branduolinių ginklų.

Kelininkai, geležinkeliečiai kovoja su šiemet pakelėse itin vešliai augančia žole, ją šienaudami arba purkšdami chemikalais.

Lietuvos Vyriausybė šiandien svarsto Žuvinto rezervate leisti žvejoti aplinkinių vietovių gyventojams. Rezervato direktoriaus nuomone, toks ministerijos siūlymas ne tik diskriminuoja kitus žmones, bet ir kenkia rezervate saugomiems gyvūnams.

Nacionaliniame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejuje atidaryta vieno žymiausių XX amžiaus lietuvių tapytojų Petro Kalpoko darbų paroda, kurioje pirmą kartą eksponuojami kolekcininkų įsigyti ankstyvieji dailininko darbai, dingę per Pirmąjį pasaulinį karą.

Ved. Eglė Bučelytė.