Labas rytas, Lietuva I d. Ginčai su viešbučiais – misija įmanoma, bet reikalauja daug pastangų

Spaudos apžvalga su Jovita Vitkauske.

Rytą energingai pradėti kviečiame į mankštą su diržais – tokia mankšta naudinga tiek lankstumui, tiek raumenų jėgai gerinti. Kaip atlikti pratimus, rodo sporto treneris Deimantas Vaitkevičius.

Žolininkams šį mėnesį darbo netrūksta. Iki Joninių svarbu surinkti didžiąją dalį žolynų ir papildyti jais namų vaistinėles ir virtuvę. Žemaitijoje Mažeikių rajone ūkį įkūrusi bene garsiausia šalies žolininkė Jadvyga Balvočiūtė sako, kad pastaraisiais metais vis labiau atsigręžiama į gamtą ir natūralius produktus, o žmonės vis labiau nori pažinti vaistinius augalus.

Vasara – atostogų metas, o kad niekas poilsio netrukdytų ir nesugadintų, svarbu žinoti, ką daryti, kai įsigijus vieną ar kitą paslaugą gauname ne tokią kokybę, kokios tikėjomės. Ar dažnai pasitaiko, kai restoranai ar viešbučiai neišpildo lūkesčių ir ką klientas tokiu atveju gali pasiekti, kalbamės su advokatu Karoliu Rugiu.

Kaip iš kito nesėkmės gauti sėkmės sau? Ne vienas esame girdėję pasakymą, kad protingi mokosi iš svetimų klaidų: kodėl svarbiau ruoštis nesėkmėms ir žvelgti į įvairiausių verslų klaidas nei semtis įkvėpimo iš sėkmės istorijų? Apie šį fenomeną pasakoja žurnalistė Jurgita Čeponytė.

Prieš 46 metus atidarytas Lietuvos liaudies buities muziejus. Jo teritorija – 175 hektarų ploto. Ekspoziciją po atviru dangumi sudaro daugiau nei 100 liaudies architektūros paminklų. Tai vienintelis etnografinis muziejus Lietuvoje. Muziejaus interjero ekspozicijos atidarytos nuo gegužės iki spalio 1 dienos. Nuo įkūrimo čia jau pabuvojo virš 3 milijonų žmonių.

Šiandien – pirmasis išbandymas abiturientams: prasideda nukelta egzaminų sesija. Ką reikia žinoti apie prasidėjusius egzaminus, klausiame Nacionalinės švietimo agentūros direktorės Rūtos Krasauskienės.

Ved. Ugnė Siparė.