Žinios.Nuo šiandien, norint automobiliu patekti į Neringą, reikės mokėti brangiau

Lyginant su praėjusių metų balandžio mėnesiu, šiais metais balandį daugelyje savivaldybių krito atlyginimai. Labiausiai nukentėjo kurortai, kur darbuotojai siųsti į prastovas.

Nuo naujų mokslo metų įteisinus namų mokymą, savivaldybės iki birželio pabaigos laukia prašymų norinčiųjų vaikus ugdyti namie. Pagal sutartį mokykla du kartus per metus tikrins tokių vaikų pasiekimus. Švietimo ir vaiko teisių specialistai įžvelgia ir galimų rizikų – vaikams gali trūkti socializacijos, padaugėti smurto prieš vaikus.

Eidamas 96-uosius metus ketvirtadienį mirė vienas ryškiausių JAV lietuvių visuomenės veikėjų, Lietuvos garbės konsulas Floridoje Stanley Balzekas jaunesnysis.

Beveik pusantro šimto žmonių buvo sulaikyta Baltarusijoje per protestus prieš Aliaksandro Lukašenkos mėginimą užgniaužti kritikus prieš rugpjūtį vyksiančius prezidento rinkimus.

Nepaisant valstybės ir savivaldybių paramos, dalis šalyje žinomų restoranų durų jau nebepravers. Kai kurie užsidaro ir lauks geresnių laikų, kitiems yra iškeltos bankroto bylos. Žinomi šalies šefai ir restoranų vadovai sako, kad nuotaikos santūrios – net ir tuose restoranuose, kurie išliko, dalį darbuotojų teko atleisti, o apyvarta kai kuriuose smuko net 70 procentų.

Nuo šiandien, norint automobiliu patekti į Neringą, reikės mokėti brangiau – didėja vainamoji ekologinė rinkliava.

Palangoje jau antra vasara Basanavičiaus gatvėje draudžiama važiuoti dviračiais, paspirtukais ar velomobiliais, tačiau kasdien kurorte patruliuojantiems policijos pareigūnams įkliūva po kelis pažeidėjus, nepastebėjusius eismą draudžiančių ženklų.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau