Žinios. Karantinas – ne be pasekmių: nuo kovo Nausėdos reitingai smuko 15 procentų

Naujausi visuomenės nuomonės apklausos rezultatai atliepia politologų ir apžvalgininkų pastebėjimus apie blankų Gitano Nausėdos vaidmenį karantino laikotarpiu – prezidento reitingai nuo kovo mėnesio smuko 15 procentų. Tiesa, jis išlieka populiariausiu šalies politiku, o tarp politikų, besirikiuojančių už jo nugaros, geriausiai pastaruoju metu sekėsi Remigijui Šimašiui.

Nuo šiandien, norint automobiliu patekti į Neringą, reikės mokėti brangiau – didėja vadinamoji ekologinė rinkliava.

Likus 8 dienoms iki prezidento rinkimų, Lenkijos opozicija šiandien rengia bendrą protestą prieš vyriausybės politiką. Apklausos rodo, kad dar gegužę buvęs neginčijamas, dabartinio šalies vadovo Andržejaus Dudos pranašumas mažėja, ir jam tikriausiai nepavyks laimėti pirmajame ture.

Šiandien minima Pasaulinė pabėgėlių diena ir Jungtinės Tautos sako, kad jų dabar dukart daugiau negu prieš dešimtmetį, beveik 80 milijonų. Vien Afrikoje per dešimtmetį pabėgėlių padaugėjo tris kartus.

Šį savaitgalį Vilniaus gatvėse skamba indiškų šokių garsai. Tai antrasis „Atostogų Vilniuje“ savaitgalis, kai vilniečiai ir miesto svečiai gali susipažinti su skirtingomis kultūromis – šįkart Indijos.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau