Ryto garsai. Kaip kelionei kraunatės daiktus: spontaniškai ar planuojate?

Ryto garsai

2020.06.20 07:05

Ryto garsai. Kaip kelionei kraunatės daiktus: spontaniškai ar planuojate?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar kraunatės daiktus visiems gyvenimo atvejams, ar imate tik pačią būtiniausią mantą? Ar prieš kelionė apgalvojate kiekvieną smulkmeną?

Teatro, kino ir televizijos aktorius Liubomiras Laucevičius mini 70-metį. Per daugiau nei penkis dešimtmečius besitęsiančią karjerą Liubomiras Laucevičius dirbo su ne viena Lietuvos teatro legenda – aktorystės pamatai įgyti pas Juozą Miltinį Panevėžyje, vėliau tobulintasi Klaipėdoje pas režisierių Povilą Gaidį, o nuo 90-ųjų aktorius dirba Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Dar laidoje lankysimės kaimo turizmo sodyboje ir susipažinsime su šeima, kurie etnografinėje sodyboje siekia atkurti baltiškąjį kaimą, sužinosime, kad ūkininkai pradeda kasti pirmąsias lietuviškas bulves, kokius politikus vertina, o kuo – visai nepasitiki, taip pat tradiciškai apžvelgsime nacionalinę ir užsienio spaudą, orų prognozę. Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.