60 minučių. Stebimos vis ryškėjančios valstybių varžybos dėl vakcinos nuo koronaviruso

60 minučių

2020.06.19 17:05

60 minučių. Stebimos vis ryškėjančios valstybių varžybos dėl vakcinos nuo koronaviruso

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Europos Sąjungos lyderiai neseniai baigė susitikimą vaizdo ryšiu dėl bendrijos ekonomikos gelbėjimo plano

Jungtinių valstijų leidinyje „The National Interest“ pasirodė publikacija, kurios autorystė priskiriama Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Kaip šalies mokyklos ruošiasi brandos egzaminams, kurie prasideda kitą savaitę?

Šią savaitę Jungtinių Valstijų aukščiausiasis teismas priėmė istorinį sprendimą, pagal kurį darbo vietoje draudžiama diskriminuoti žmones dėl jų seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės.

Pasauliui reaguojant į kiekvieną naujieną apie vakciną nuo COVID-19, apžvalgininkai stebi vis ryškėjančias valstybių varžybas.

Šakių rajone, Sudarge, atidengtas paminklas amerikiečių rašytojo Džeromo Deivido Selindžerio romanui „Rugiuose prie bedugnės".

Atėjus vasarai, specialistai primena, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, kad pramogos nesibaigtų tragedija. Orai. Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.