Ryto garsai. Nuo rytdienos vykstantiems į Neringą teks plačiau atverti pinigines

Ryto garsai

2020.06.19 06:30

Ryto garsai. Nuo rytdienos vykstantiems į Neringą teks plačiau atverti pinigines

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors per karantiną daugiau vyrų įsitraukė į vaikų priežiūrą bei imta kalbėti apie lyčių lygybę, smurto artimoje aplinkoje problema pagilėjo.

„Ryto garsų“ ritualų rubrikoje ugniagesys, tolimimųjų distancijų bėgikas, Aidas Ardzijauskas.

Šį rytą iš Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Zokniuose į dviejų savaičių misiją Armėnijoje išlydima 11-os Lietuvos ekspertų ir medikų komanda, padėsianti su itin rimtais iššūkiais dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos susiduriančiai Pietų Kaukazo valstybei.

Karantinas baigėsi, o kiek iš užsienio grįžusių žmonių, kurie neturėjo kur izoliuotis, apgyvendinimas kainavo savivaldybėms?

„Naujienų žemėlapis“. Pasauliui reaguojant į kiekvieną naujieną apie vakciną nuo koronaviruso, apžvalgininkai stebi vis ryškėjančias valstybių varžybas.

Ekspertų teigimu, Lietuva tampa vienu svarbiausių finansinių technologijų centrų Europoje.

Nuo rytdienos vykstantiems į Neringą teks plačiau atverti pinigines. Du mėnesius galios didesnė įvažiavimo rinkliava – už lengvąjį automobilį teks mokėti trisdešimt eurų. Savaitės apžvalga (metinis pranešimas, aiškėja rinkimų vaizdas, atšauktas karantinas). Sporto apžvalga. Jau praėjo beveik du mėnesiai, kaip po ilgesnės pertraukos Lietuvoje vėl pradėjo veikti kirpyklos. Savaitės komentaras su Rimvydu Valatka. „Ryto garsai“ per 10 min.Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.