Gimtoji žemė. Javų augintojams rizikos valdymo fondų nereikia

Gimtoji žemė

2020.06.19 06:07

Gimtoji žemė. Javų augintojams rizikos valdymo fondų nereikia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Politikams renginat teisinę bazę žemės ūkio veiklos rizikos valdymo fondams kurti, žemdirbiai nevienodai vertina iniciatyvą. Augalininkystės ūkiams labiau naudinga patiems valdyti rizikas ir drausti pasėlius. Fondų kūrimo pliusus ir muinusus įvardina, argumentus bei siūlymus pateikia Kauno raj. ūkininkai Romas Majauskas ir Vytautas Zmuidzinavičius.

Raseinių raj. Plikių km. gyvenantis Arminas Volskis – Lietuvos sportinių dronų čempionas, dalyvauja ir tarptautinėse varžybose, laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape. Nuo vaikystės linkęs prie aviacijos dabar gali mėgautis greičiu – dronas lekia 160 km per valandą greičiu. Specialus valdymo pultas ir ypatingi akiniai leidžia, tarsi, pačiam sėdėti skraidyklės kabinoje ir stebėti apylinkes. Kuo dar ypatingi tokie dronai, kokius naudinga turėti žemdirbiams?

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.