Ryto allegro. Kas bendro tarp barokinio teatro ir jūrininkų?

Ryto allegro

2020.06.18 07:05

Ryto allegro. Kas bendro tarp barokinio teatro ir jūrininkų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Penktadienį vasaros koncertinei veiklai Smiltynėje esantis Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centras atveriamas koncertu „Gongų vibe’as“. Pokalbis su vienu šio projekto autorių, muzikantu, studijos „Grock“ vadovu Linu Švirinu.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Kas bendro tarp barokinio teatro ir jūrininkų? Atsakymą į šį klausimą sufleruoja garso menininko Arturo Bumšteino performansas „Navigacijos“ iš „Blogų orų“ serijos.

80-metį švenčia ilgametis Jaunimo teatro aktorius Saulius Sipaitis. Pokalbis apie įvairialypę kūrybinę veiklą, apimančią teatrą, kiną ir muziką, giminės ir šeimos įtaką pasirinktam keliui bei svarbią, visur lydinčią lietuvybės temą.

„Dainuoti Gustavo Malerio simfoniją – kantatą, dar vadinamą Devintąja simfonija, yra tikras iššūkis, tai visai kitaip, negu dainuoti operoje ar rečitalyje, čia yra sava specifika. Tai iš tikrųjų muzikos istorijai svarbus kūrinys, tarsi prakalba ne vien man, bet ir visai žmonijai,“ – sako operos solistė Justina Gringytė.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.