Žinios. Brazilijoje per parą užfiksuotas naujas užsikrėtimų koronavirusu rekordas – kone 35 tūkst.

Strateginį dujotiekį su Lenkija statanti Lietuvos bendrovė „Alvora“, dėl kurios ryšių Rusijoje ir Baltarusijoje jau anksčiau buvo kilę klausimų, sudarė sutartį su Rusijos koncernu, remiančiu šios šalies karinę infrastruktūrą.

Ministrų kabinetas nusprendė, kad nuo liepos mažas pajamas gaunantys, sunkiai besiverčiantys senjorai ir turintieji negalią, kompensuojamuosius vaistus ir jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones gaus nemokėdami priemokų.

Šalyje atšauktas karantinas, tačiau kai kurie ribojimai lieka. Ir toliau reikia laikytis saugaus 2 metrų atstumo, ši taisyklė lieka galioti ir restoranuose, kavinėse, baruose. Prekybos vietose privaloma dezinfekuoti vežimėlius ir krepšius, darbuotojai bei klientai turi laikytis rankų higienos. Veido kaukės nėra privalomos, o tik rekomenduojamos parduotuvėse, viešajame transporte, biuruose, lankantis renginiuose.

Brazilijoje per parą užfiksuotas naujas užsikrėtimų koronavirusu rekordas – kone 35 tūkstančiai.

Kinija ir Indija švelnina įtampą po to, kai įvyko susišaudymas tarp abiejų šalių karių Himalajuose, ginčijamoje pasienio zonoje.

Nuo liepos „Sodrai“ pradedant mokėti pensijų anuitetus, sukurta skaičiuoklė internete. Ji į pensiją išeinantiems ar netrukus išeisiantiems antrosios pakopos dalyviams parodys, kiek realiai kas mėnesį iš sukauptos sumos jie gaus šalia senatvės pensijos.

Panevėžio policija nustatė tapatybę moters, kuri vakar daugiabučio namo laiptinėje paliko ką tik gimusį kūdikį.

Vaisiais ir kitais maisto produktais prekiaujanti bendrovė įtariama nuslėpusi apie 400 tūkst. eurų pajamų ir į valstybės biudžetą nesumokėjusi mokesčių.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau