Pakeliui su vasara. Trys operos solistės Justinos Gringytės vasarojimo būdai

Pakeliui su vasara

2020.06.16 16:05

Pakeliui su vasara. Trys operos solistės Justinos Gringytės vasarojimo būdai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Rubrikoje „Užeikite“ – viešnagė pas pianistę, Vilniaus fortepijono festivalio vadovę, prof. Mūzą Rubackytę. Ji savo namus švelniai vadina „Mūzų namais“ ir nors gyvena trikampyje tarp Vilniaus, Ženevos ir Paryžiaus, Vilniaus namai – puiki pianistės gyvenimo iliustracija.

Laidos rubriką „Skambančios vietos“ pristato gidas Albertas Kazlauskas, pasakojantis apie muzikinio gyvenimo atspindžius nuo Žirmūnų ar Lazdynų rajonų, iki pat jo bunkerio.

Pristatome rubriką „Ping pongas“. Joje – prieš 205 metus įvykęs Vaterlo mūšis. Kas pirmiausiai pasigirsta galvoje, ištarus šį vietovardį? Grupės ABBA daina? Nino Rotos muzika garsiajam filmui? Ar Aleksandro Dumas romanų atgarsiai?

Antroje laidos valandoje – tarptautines scenas užkariavusi operos solistė Justina Gringytė, kurią už poros dienų išgirsime Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte. Pokalbyje „Be kaukių“ – jos mylimiausios scenos ir vaidmenys. Kokias knygas skaito ir kaip atrodo solistės gyvenimas, nužengus nuo scenos? Kokie Justinos Gringytės vasarojimo būdai? Ved. Rasa Murauskaitė ir Julijus Grickevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.