Gimtoji žemė. Pieno ūkio išlikimo sąlygos

Gimtoji žemė

2020.06.16 06:07

Gimtoji žemė. Pieno ūkio išlikimo sąlygos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ūkininkas Ričardas Bentnorius vienintelis išlikęs didelio pieno ūkio šeimininkas Raseinių rajone, Sujainių apylinkėse. 120 melžiamų karvių ūkyje reacionaliau tvarkytis padeda pašarų ruošimo robotas, veterinaro diplomas, pomėgis ūkyje eksperimentuoti ir, aišku, patirtis. Senelių žemėje kartu su tėčiu apsisprendė dirbti prieš tris dešimtmečius.

Jau pusmetis, kaip Musninkuose veikia nedidelė kavinukė, kurios pavadinimas skamba prancūziškai – „Cafe Muse". Nieko nuostabaus, juk ne tik kava joje rūpinasi tikras prancūzas Vincent Degeorge. Jo verslo partnerė Kristina Zareckienė sako visada svajojusi apie nedidelę kavinukę provincijoje. Kuo naudinga kavinė Musninkų krašto ūkininkams?

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.