Žinios. Teismas Neringai Venckienei sušvelnino kardomąją priemonę – jai nebereikės segėti apykojės

Vilniuje susitikę Baltijos šalių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai aptarė, kaip šalys ateityje galėtų bendradarbiauti, jeigu Europoje kiltų antroji koronaviruso banga ir kokių bendrų veiksmų šalys galėtų imtis lengvindamos trečiųjų šalių žmonių judėjimą po Europos sąjungą. Ministrai aptarė ir elektros pirkimo iš Astravo klausimą – Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Latvijos diplomatijos vadovas Edgaras Rinkevičius pripažįsta, kad kompromisas dėl elektros nepirkimo iš Astravo atominės elektrinės su Latvija dar nėra rastas.

Antakalnio kapinėse prie paminklo žuvusiems už Tėvynę Lietuvos kariuomenės karių kapų memoriale iškilmingai pagerbti žuvę kariai. 1940-ųjų birželio 15 d. 15 val. į Lietuvos teritoriją įsiveržė sovietų kariuomenė. Ši data žymi šalies okupacijos pradžią.

Klaipėdos jūrų uosto direkcijai pradėjo vadovaut Algis Latakas. Jo skyrimo skaidrumu suabejojusi Seimo Antikorupcijos komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama įvertinti kandidatus rinkusią komisiją ir jos narių kompetenciją, galimą naujojo uosto vadovo interesų konfliktą.

Europoje šiandien – didžioji sienų atvėrimo diena. Vokietija, Prancūzija, Belgija ir Graikija nugriovė beveik visas dėl koronaviruso pandemijos pastatytas užkardas ir panaikino beveik visus apribojimus kelionėms į ir iš Šengeno šalių.

Jungtinių Valstijų prezidentui vakar švenčiant gimtadienį, tūkstančiai protestuotojų siuntė jį velniop, o jo rėmėjai rengė laivų paradus. Protestų aistras dar labiau pakurstė kai Atlantoje nušautas policijai pasipriešinęs ir bandęs bėgti afroamerikietis.

Kinijoje per parą nustačius 49 naujus užsikrėtimus COVID-19, kyla baimė dėl antrosios viruso bangos.

Teismas buvusiai teisėjai ir Seimo narei Neringai Venckienei sušvelnino kardomąją priemonę – jai nebereikės segėti apykojės.

Šiaulių pareigūnai demaskavo tris nelegalius per visą karantiną dirbusius psichotropinių medžiagų fabrikus Raseinių rajone. Atlikus dešimt kratų konfiskuota apie 200 kilogramų greičiausiai užsienio rinkai paruoštų kvaišalų bei kitokių cheminių medžiagų.

Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau