Žinios. Prisimenant Lietuvos Okupacijos 80-ąsias metines, Antakalnio kapinėse šiandien bus pagerbti žuvę kariai

Prisimenant Lietuvos Okupacijos 80-ąsias metines, Antakalnio kapinėse Vilniuje šiandien bus pagerbti žuvę kariai, taip pat Varėnos rajone, bus pagerbta pirmoji sovietų okupacijos auka – pasienietis Aleksandras Barauskas.

Lenkijos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrai šiandien Vilniuje susitinka aptarti aktualijų, toliau lengvinant dėl COVID-19 įvestus apribojimus. Jie taip pat nuotoliniu būdu dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje.

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas ir Europos lyderiai šiandien aptars derybas dėl Londono ir Europos Sąjungos ateities santykių.

Europos valstybės griauna dėl koronaviruso pandemijos pastatytas sienas. Turistams iš Europos Sąjungos ir Šengeno erdvės šalių atsiveria Graikija, Belgija. Keliavimo suvaržymus laisvina ir Ispanija, Danija, Norvegija, Suomija, Čekija, Nyderlandai.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas atšaukė didžiąją dalį karantino suvaržymų ir užtikrino, kad per likusius dvejus prezidentavimo metus dėmesį skirs epidemijos pakirstos ekonomikos stiprinimui. Prognozuojama, kad šiemet šalies ekonomika susitrauks 10 procentų.

Orai. Ved. Simona Vasiliauskaitė.