Žinios. Londone – JAV protestuotojų įkvėptos demonstracijos prieš rasinę nelygybę

Nuotoliniu būdu surengusi suvažiavimą Laisvės partija patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, dalį vienmandatininkų ir rinkimų programą.

Vidurvasaris – svarbus metas „Sodrai“ ir būsimiesiems pensininkams: vieni jų nuo liepos tik pradės senatvei kaupti privačiai, o kitiems, jau išeisiantiems į pensiją, sukauptus daugiau nei 10 tūkst. eurų pradės mokėti „Sodra“.

Pasienio pareigūnų profsąjunga baiminasi, kad per ketverius metus įdiegti stebėjimo kamerų ties Baltarusija nebus spėta. Esą, jeigu tokiais tempais jos bus diegiamos kaip dabar, gali prireikti net 16 metų.

Brazilijoje užfiksavus dar 909 mirtis nuo koronaviruso, šalis pagal netekčių skaičių aplenkė Jungtinę Karalystę ir šiuo metu yra antra pasaulyje. Daugiau COVID-19 mirčių registruoja tik Jungtinės Valstijos.

Londone Hyde parke žmonės susirinko į protestus prieš rasinę nelygybę. Demonstracijas įkvėpė protestų banga Jungtinėse Valstijose, kilusi po afroamerikiečio George'o Floydo nužudymo.

Vilniaus lietuvių namuose mokosi vaikai, atvykę iš beveik keturiasdešimties valstybių: nuo Kanados iki Singapūro. Visi jie mokosi lietuvių kalbos ir laiko valstybinius brandos egzaminus.

Stengiamasi apsaugoti skruzdėlynus: miškininkai juos aptveria specialiomis tvorelėmis ir tikisi, kad naikintojai jų neįveiks.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau