Žinios. Per parą Lietuvoje nustatyti 7 nauji koronaviruso atvejai

Ištyrus daugiau nei puspenkto tūkstančio mėginių, per parą Lietuvoje nustatyti 7 nauji koronaviruso atvejai.

Vakar atidariusi sieną su Lietuva, Lenkija vidurnaktį sienas atvėrė ir su kitomis Europos Sąjungos šalimis – Vokietija, Čekija ir Slovakija.

Seimo narės Aušrinės Armonaitės ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus įsteigta Laisvės partija šiandien rengia suvažiavimą Vilniuje. Jame nuotoliniu būdu bus tvirtinami kandidatai vienmandatėse ir daugiamandatėse apygardose bei rinkimų programa.

Kinijos sostinėje Pekine 11-oje rajonų buvo įvesta „karinė padėtis“, nustačius keletą užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų. Jie siejami su vienu maisto produktų turgumi. Rajonų, kuriuose paskelbtas karantinas, gyventojai privalo laikytis izoliacijos ir neturi teisės išeiti iš namų.

Augant pagrindinio Lenkijos opozicijos kandidato šansams artėjančiuose šalies prezidento rinkimuose, perrinkimo siekiantis Andrzejus Duda imasi pernai jį remiančių valdančiųjų išbandytos taktikos: stiprina prieš LGBT bendruomenę nukreiptą retoriką.

Jungtinės Karalystės ekonomikai balandį susitraukus penktadaliu, prieš šalies vyriausybę dėl karantino politikos imtasi pirmųjų teisinių veiksmų.

Didžiosioms avialinijoms per pandemiją skaičiuojant nuostolius ir svarstant, kaip išgyventi, mažesnės privačių lėktuvų bendrovės kalba apie net išaugusį užsakymų skaičių.

Apsaugos skydeliai su fantastikos filmų, animacijos ir mitų herojais – tokią sėkmės formulę per koronaviruso pandemiją išsprendė dizainerė iš Tailando.

Skelbiant vasaros sezono pradžią pajūryje, šiandien vakare bus tradiciškai pakeliamos Klaipėdos simbolio burlaivio „Meridianas“ burės.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.