Žinios. Lietuva ir Lenkija susitarė: sienas viena kitai atveria nuo 10 val.

10.45 val. planuojama Skvernelio ir Morawieckio spaudos konferencija

Lietuva ir Lenkija galutinai susitarė atverti abiejų šalių sienas nuo 10 val. ryto. Vidaus reikalų ministerija praneša, kad sprendimas buvo pasiektas po intensyvių derybų susitarus kaimynių šalių premjerams. Šiandien 10 val. pasienyje planuojamas Sauliaus Skvernelio ir Mateuszo Morawieckio susitikimas.

Konstitucinis Teismas skelbs nutarimą dėl parlamentarės Agnės Širinskienės vadovautos laikinosios komisijos sudarymo teisėtumo. Komisija tyrė galimą neteisėtą įtaką Lietuvos politikams, valstybės tarnautojams ir politiniams procesams. Dėl to 2018 m. į Konstitucinį Teismą kreipėsi opoziciniai konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai.

Jungtinės Valstijos paskelbė sankcijas Tarptautiniam Baudžiamajam Teismui Hagoje. Prezidento Donaldo Trumpo nurodymu, Vašingtonas uždraus atvykti į šalį ir taikys finansines sankcijas bet kuriam teismo pareigūnui, apsiėmusiam tirti galimus amerikiečių karo nusikaltimus Afganistane.

Sušvelninus koronaviruso apribojimus, Danijos sostinėje Kopenhagoje lankytojų vėl laukia istorinis Tivolio atrakcionų parkas. Bet tam, kad užtikrintų lankytojų saugumą, vienas seniausių pasaulyje atrakcionų parkų ėmėsi išmoningų priemonių.

Ukrainos roko muzikantų grupė skelbia surengusi pirmąjį pasaulyje vertikalų koncertą. Žiūrovai pasirodymą stebėjo ne koncertų salėje, o iš daugiaaukščio viešbučio balkonų, ne daugiau nei po keturis viename. Grupė grojo ant priešais stovinčio žemaaukščio pastato stogo.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau