Mokslas be pamokslų. Klimato kaita: koks blogiausias scenarijus gali išsipildyti?

Mokslas be pamokslų

2020.06.11 10:29

Mokslas be pamokslų. Klimato kaita: koks blogiausias scenarijus gali išsipildyti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiemet COVID-19 pandemija padovanojo trumpą atokvėpį gamtai – sulėtėjus ekonomikai ir sustojus transportui kovo–balandžio mėnesiais visame pasaulyje buvo fiksuojamas 20–40 proc. atmosferos taršos mažėjimas. Panašiai kaip tais mėnesiais galėtų atrodyti giedras dangus ir švarus oras, jei žmonija nustotų teršti savo aplinką.

Pirmojo tinklalaidės epizodo pokalbyje su Vilniaus universiteto (VU) Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininku, klimatologu Justinu Kilpiu aptarsime COVID-19 pandemijos teigiamą poveikį gamtai, klimato kaitos spartą ir jos keliamas problemas. Aiškinsimės, koks blogiausias klimato kaitos scenarijus gali išsipildyti, jei nieko nedarysime. Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – tai nauja, originali Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį.

Kiti laidos epizodai

Mokslas be pamokslų

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.