Žinios. Karvėms – aplinkosauginė misija: tikimasi, kad padės atkurti tinkamą florą

LRT TELEVIZIJA

2020.06.11 07:30

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, įklimpęs į skandalą dėl namo Trakuose renovacijos, tvirtina, kad jis tvarkytas dabar jau mirusių tėvų lėšomis. Turtus jie esą susikrovė iš atgautų žemių. Tačiau LRT Tyrimų skyriaus duomenys rodo, kad po tėvų mirties Narkevičius paveldėjo net daugiau žemės, nei šie buvo susigrąžinę.

Seime iš naujo bus pateiktas Lobistinės veiklos įstatymas. Naują projektą registravo daugiau kaip 30 parlamentarų, daugiausiai valdantieji „valstiečiai“. Projektu siūloma įteisinti vadinamąjį kryžminį deklaravimą, kai apie vykdytą lobistinę veiklą privalo deklaruoti ir lobistai, ir su jais bendravę politikai, tarnautojai.

Užsikrėtimų koronavirusu skaičius JAV viršijo 2 mln., skelbia duomenis renkantis Johns Hopkins universitetas. Mirusiųjų nuo COVID-19 šalyje jau daugiau nei 112 tūkst. Vidutiniškai per dieną Amerikoje patvirtinama apie 20 tūkst.

Aukštaitijos nacionaliniame parke Pabiržės pusiasalyje gamtą saugos karvės. Perplukdinti per ežerą gyvuliai čia liks visai vasarai ir padės atkurti natūralias žydinčių pievų ir miškapievių buveines, į kurias vėliau turėtų grįžti ir tilvikiniai paukščiai bei griežlės.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau