Žinios. Užsikrėtimų COVID-19 skaičius JAV viršijo 2 mln.: kasdien patvirtinama apie 20 tūkst. naujų atvejų

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, įklimpęs į skandalą dėl namo Trakuose renovacijos, tvirtina, kad jis tvarkytas dabar jau mirusių tėvų lėšomis. Turtus jie esą susikrovė iš atgautų žemių. Tačiau LRT Tyrimų skyriaus duomenys rodo, kad po tėvų mirties Narkevičius paveldėjo net daugiau žemės, nei šie buvo susigrąžinę.

Užsikrėtimų koronavirusu skaičius JAV viršijo 2 mln., skelbia duomenis renkantis Johns Hopkins universitetas. Mirusiųjų nuo COVID-19 šalyje jau daugiau nei 112 tūkst. Vidutiniškai per dieną Amerikoje patvirtinama apie 20 tūkst.

Masiniai protestai prieš institucinį rasizmą Jungtinėse Valstijose į savo problemas atsigręžti verčia ir šalis kitoje Atlanto pusėje. Prancūzijoje irgi kilo diskusija dėl policijos rasizmo ir perteklinių teisėsaugos priemonių naudojimo prieš nebaltaodžius gyventojus.

Berlyno operos solistai ruošiasi rytojaus premjerai – Richardo Vagnerio „Reino aukso“ pastatymui. Dėl koronaviruso apribojimų taikomų būriavimosi apribojimų, premjera vyks operos teatro automobilių stovėjimo aikštelėje.

Ispanijos parlamentas pritarė socialistų vyriausybės bazinių pajamų pasiūlymui. Pagal patvirtintą planą, labiausiai pažeidžiamiems asmenims kas mėnesį bus mokama po 462 eurus – arba daugiau, jei jie atitinka reikalavimus ir kitoms socialinėms išmokoms gauti.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau