Žinios. Protestai Amerikoje aprimo, bet daugelis laukia pokyčių: tikimasi esminių policijos reformų

Vyriausybė spręs, ar nuo kito trečiadenio atšaukti karantiną. Jei tam Ministrų kabinetas pritars, kol kas liktų ekstremalioji situacija. Dalis dėl koronaviruso įvestų ribojimų, tokių kaip kaukių dėvėjimas, jei nebus nuspręsta kitaip, liktų tik rekomendacija. Planuojama neberiboti kavinių ir barų darbo laiko.

Per ceremoniją gimtajame Hjustone, Teksaso valstijoje, palaidotas policijos rankose Mineapolyje miręs George`as Floydas. Jo mirties įžiebti masiniai protestai aprimo, bet daugelis laukia pokyčių, pirmiausia – esminių policijos reformų.

Latvijoje šiandien nustoja galioti dėl koronaviruso įvesta nepaprastoji padėtis. Šalies vyriausybė nusprendė nebepratęsti nepaprastosios padėties ir taip pat skelbia švelninanti kai kuriuos apribojimus.

Jungtinės Karalystės šunų veisėjai susiduria su smarkiai išaugusia paklausa. Tačiau šuniukų dalyti neskuba – baiminasi, kad didesnį susidomėjimą nulėmė noras kuo nors užimti vaikus per karantiną, o apribojimams pasibaigus šeImos augintinių gali atsisakyti.

Jungtinės Karalystės karalienės Elžbietos II vyras, Edinburgo kunigaikštis princas Filipas šiandien švenčia 99 m. gimtadienį.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau